Wypadek drogowy - zderzenie dwóch pojazdów - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek drogowy - zderzenie dwóch pojazdów

Wieluńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Wieluniu na ul. Długosza. Na skutek zderzenia się dwóch samochodów poważnych obrażeń ciała doznała 29- letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego, która przewieziona została do wieluńskiego szpitala. Policja apeluje o szczególną ostrożność!

Do zdarzenia doszło 08 listopada 2018 roku około godz. 14:00 w Wieluniu na ul. Długosza. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 18 - letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego kierujący seatem altea na łuku drogi podczas wyprzedzania autobusu zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z fiatem punto, którym kierowała 29- letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do wieluńskiego szpitala. 18- latek był trzeźwy. Wyjaśnianiem okoliczności wypadku zajmują się policjanci z wieluńskiej komendy.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość nie tylko do obowiązujących ograniczeń, ale także do warunków drogowych i własnych umiejętności. Lekceważenie tych zasad może zakończyć się tragicznie.