Twój dzielnicowy

Zespół Dzielnicowych Komisariatu Policji w Białej

 

REJON X (Gmina Biała)

 

st.asp. Tomasz Pieprzyk

tel. 47 845 59 12
tel. kom. 516 436 506 *

dzielnicowy.biala1@wielun.ld.policja.gov.pl

REJON X (Gmina Biała)

Biała Druga, Biała Kopiec, Biała Parcela, Biała Pierwsza, Biała Rządowa, Bronisławów, Brzoza, Dębina, Góry Świątkowskie, Huby, Janowiec, Klapka, Kopydłów, Kopydłówek, Koryta, Łyskornia, Młynisko, Naramice, Pieńki, Poręby, Przychody, Radomina, Rososz, Śmiecheń,Wiktorów, Wygoda, Zabłocie;

Działania priorytetowe dla rejonu nr X w okresie 01.07.2022 - 31.12.2022 r.

 Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców poprzez dążenie do wyeliminowania zjawiska zakłócania ładu i porządku publicznego w miejscowości Młynisko  w rejonie znajdującego się tam boiska sportowego,  placu zabaw, altany oraz siłowni na wolnym powietrzu, przez osoby spożywające alkohol w miejscach objętych  zakazem.


Podmioty współpracujące: Urząd Gminy Biała, sołtys.

 

 

 

 

 


 

REJON XI (Gmina Skomlin)

 

asp. sztab. Andrzej Gepard

tel. 47 845 59 12
tel. kom. 516 436 550 *

dzielnicowy.biala2@wielun.ld.policja.gov.pl

 

REJON XI (Gmina Skomlin)

Bojanów, Brzeziny, Kazimierz, Klasak Duży, Klasak Mały, Malinówka, Maręże, Skomlin, Smugi, Toplin, Walenczyzna, Wichernik, Wróblew, Wygoda, Zadole, Zbęk, Złota Góra;

 

Punkt Przyjęć Interesantów:

W każdy pierwszy czwartek miesiąca, od godz. 1100 do 1200 w Urzędzie Gminy w Skomlinie funkcjonuje Punkt Przyjęć Interesantów, w którym dyżur pełni .

Działania priorytetowe dla rejonu nr XI w okresie 01.07.2022 - 31.12.2022 r.

Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców poprzez dążenie do wyeliminowania zjawiska zakłócania ładu i porządku publicznego w miejscowości Skomlin ul. Konstytucji 3 Maja w rejonie placówek handlowych  przez osoby spożywające alkohol w miejscach objętych  zakazem,  publicznie używające słów nieprzyzwoitych uznawanych powszechnie za obelżywe oraz dopuszczające się nieobyczajnych wybryków.

 

Podmioty współpracujące: Urząd Gminy Skomlin, radni, sołtys.

 

 

 

 


 

REJON XII (Gmina Czarnożyły)

 

asp. Kamil Sobczak

tel.47 845 59 12
tel. kom. 516 436 505 *

dzielnicowy.biala3@wielun.ld.policja.gov.pl

REJON XII (Gmina Czarnożyły)

Czarnożyły, Działy, Emanuelina, Gromadzice, Kąty, Leniszki, Łagiewniki, Opojowice, Platoń, Raczyn, Staw, Stawek, Wydrzyn;

Punkt Przyjęć Interesantów:

W każdy pierwszy piątek miesiąca, od godz. 1100 do 1200 w Urzędzie Gminy w Czarnożyłach funkcjonuje Punkt Przyjęć Interesantów, w którym dyżur pełni dzielnicowy.

Działania priorytetowe dla rejonu nr XII w okresie 01.07.2022 - 31.12.2022 r.

Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców gminy Czarnożyły poprzez egzekwowanie obowiązku umieszczania w widocznym miejscu na budynku lub ogrodzeniu nieruchomości tabliczki z numerem porządkowym posesji. Nie realizowanie tego obowiązku jest szczególnie uciążliwe gdy potrzebne jest szybkie dotarcie do posesji służb ratunkowych.

Podmioty współpracujące: Urząd Gminy Czarnożyły, sołtysi.

 

 

 

 

 

 

 

* zastrzeżenie – połączenia inicjowane na służbowe telefony komórkowe będą odbierane w trakcie pełnienia służby przez dzielnicowego, poza służbą będą przekierowywane na numer dyżurnego KPP w Wieluniu.

Powrót na górę strony