Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

DOBOROWY CZWARTEK – ZAPRASZAMY!

Przypominamy, że w każdy pierwszy czwartek miesiąca w wieluńskiej komendzie odbywają się „Doborowe Czwartki”. Najbliższy już jutro, 1 grudnia 2022 roku w godz.14:00- 16:00. Wszystkich, którzy stoją przed wyborem kariery zawodowej, zachęcamy do zgłębienia swojej wiedzy o rekrutacji do policji. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy!

Wieluńscy policjanci zapraszają osoby zainteresowane służbą w Policji do siedziby Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu przy ul. Warszawskiej 22 a w ramach tzw. "DOBOROWYCH CZWARTKÓW”. W tym dniu wyznaczony pracownik kadr udziela osobiście informacji dotyczących  procedury kwalifikacyjnej, pomoże również wypełnić kwestionariusz osobowy i skompletować niezbędną dokumentację. 

Jeśli nie masz czasu w najbliższy czwartek 1 grudnia 2022 roku, zapraszamy do nas  każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. W Zespole ds. Kadr i Szkolenia wieluńskiej komendy pod numerem tel. 47 845 52 16 lub też osobiście zawsze   można  uzyskać niezbędne informacje w zakresie procedury rekrutacyjnej.
Serdecznie zapraszamy!


asp. sztab.Katarzyna Grela

  • dwaj policjanci i policjantka umundurowani pozują do zdjęcia
Powrót na górę strony