Kto rozpoznaje

SZUKAMY SPRAWCY ROZBOJU

Policjanci wieluńskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu prowadzą śledztwo w sprawie rozboju, do jakiego doszło 09 lutego 2018 roku w Wieluniu przy ul. Stodolnianej. Z ustaleń wieluńskich śledczych wynika, że ok. godz. 17:00, 24- letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego przechodząc w rejonie ogródków działkowych została zaatakowana przez nieznanego sprawcę , który uderzył kobietę w głowę , a następnie okradł ją wyrywając torebkę, w której znajdowały się dokumenty, portfel oraz telefon komórkowy. Sprawca zaraz po zdarzeniu uciekł. Poszukujemy napastnika oraz świadków zdarzenia.

Na podstawie zeznań pokrzywdzonej sporządzony został portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała, około 170 cm wzrostu, który ubrany był w ciemną zimową czapkę i ciemną kurtkę.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieluniu ul. Warszawska 22a.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc do prowadzącego postępowanie na nr 43 843 72 70 lub Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego tel. 43 843 72 60 w godz. 07.30- 15.30 lub całodobowo do dyżurnego jednostki tel. 43 843 7211.

 

 

 

Powrót na górę strony